Szkoła Podstawowa nr 2 im.M.Konopnickiej

     

    

 

ul. Mickiewicza 5, 56-500 Syców

Tel: (62) 785-51-57

E-mail: podstawowa2@wp.pl

PROJEKTY

 

 

 

 

TIK – TWÓRCZA INNOWACYJNA KREATYWNA SZKOŁA         

 Projekt realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020   

     współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej, Europejskiego Funduszu Społecznego

 

 

HARMONOGRAM ZAJĘĆ

Miejsce realizacji :  SZKOŁA PODSTAWOWA  NR 2 W SYCOWIE

ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE ZAINTERESOWANIA

nazwa zajęć

prowadzący

dzień tygodnia

godz od…do…

Koło matematyczne I-III

Gołdyn Maria

Czwartek

12:45 – 13:30

Koło matematyczne IV-VI

Gwiździel Halina

Czwartek

13:45 – 14:30

Zajęcia komputerowe z Lego

I – III gr 1

Szpytma Karolina

Wtorek

8:55 – 9:40

Zajęcia komputerowe z Lego

 I – III gr 2

Szpytma Karolina

Poniedziałek

12:45 – 13:30

Zajęcia komputerowe IV – VIII gr 1

Gorządek Monika

Poniedziałek

14:35 – 15:20

Zajęcia komputerowe IV – VIII gr 2

Kapica Renata

Poniedziałek

14:35 – 15:20

Zajęcia komputerowe IV – VIII gr 3

Kapica Renata

Środa

14:35 – 15:20

Język niemiecki IV - VIII

Gorządek Monika

Czwartek

8:00 – 8:45

Język angielski I – III  gr 1

Dylewska Aldona

Poniedziałek

8:00 – 8:45

Język angielski I – III  gr 2

Praca Jolanta

Środa

11:40 – 12:25

Język angielski I – III  gr 3

Filipiak Dorota

Czwartek

12:45 – 13:30

Koło przyrodnicze I - III

Nowicka Anna

Środa

11:40 – 12:25

Koło przyrodnicze IV – VIII gr 1

Suska Katarzyna

Czwartek

13:45 – 14:30

Koło przyrodnicze IV – VIII gr 2

Rybczyńska Monika

Czwartek

14:35 – 15:20

 

 

HARMONOGRAM ZAJĘĆ

Miejsce realizacji :  SZKOŁA PODSTAWOWA  NR 2  W SYCOWIE

ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO – WYRÓWNAWCZE I SPECJALISTYCZNE

nazwa zajęć

prowadzący

dzień tygodnia

godz od…do…

Matematyka I – III gr 1

Domal Renata

Piątek

8:00 – 8:45

Matematyka I – III gr 2

Gaicka Bożena

Czwartek

12:45 – 13:30

Matematyka IV – VIII gr 1

Kapica Renata

Wtorek

14:35 – 15:20

Matematyka IV – VIII gr 2

Gwiździel Halina

Wtorek

12:45 – 13:30

Język niemiecki IV – VIII gr 1

Gorządek Monika

Piątek

13:45 – 14:30

Język niemiecki IV – VIII gr 2

Ptak Edyta

Czwartek

14:35 – 15:20

Język angielski IV – VIII gr 1

Dylewska Aldona

Środa

13:45 – 14:30

Język angielski IV – VIII gr 2

Praca Jolanta

Poniedziałek

14:35 – 15:20

Logopedia I – III gr 1

Lewucha Dorota

Poniedziałek

8:55 – 9:40

Logopedia I – III gr 2

Lewucha Dorota

środa

8:00 – 8:45

Logopedia I – III gr 3

Ziółkowska Małgorzata

Czwartek

12:45 – 13:30

Logopedia I – III gr 4

Ziółkowska Małgorzata

Wtorek

12:45 – 13:30

Logopedia I – III gr 5

Ziółkowska Małgorzata

Poniedziałek

12:45 – 13:30

Logopedia I – III gr 6

Lewucha Dorota

Wtorek

11:40 – 12.25

Logopedia I – III gr 7

Lewucha Dorota

Czwartek

12:45 – 13:30

Logopedia I – III gr 8

Lewucha Dorota

Czwartek

13:45 – 14:30

Logopedia I – III gr 9

Lewucha Dorota

Piątek

8:55 – 9:40

Logopedia I – III gr 10

Lewucha Dorota

Piątek

12:45 – 13:30

Logopedia IV – VIII gr 1

Ziółkowska Małgorzata

Wtorek

11:40 – 12.25

Logopedia IV – VIII gr 2

Ziółkowska Małgorzata

Piątek

12:45 – 13:30

Logopedia IV – VIII gr 3

Ziółkowska Małgorzata

Środa

11:40 – 12:25

 

HARMONOGRAM ZAJĘĆ

 

Miejsce realizacji :  SZKOŁA PODSTAWOWA  NR 2 W SYCOWIE

 

ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO – WYRÓWNAWCZE I SPECJALISTYCZNE

 

nazwa zajęć

prowadzący

dzień tygodnia

godz od…do…

Zaj. korekcyjno – kompensacyjne

 I – III gr1

Domal Renata

Środa

14:35 – 15:20

Zaj. korekcyjno – kompensacyjne

I – III gr2

Gaicka Bożena

Środa

11:40 – 12.25

Zaj. korekcyjno – kompensacyjne

I – III gr3

Kurek Mariola

Czwartek

8:55 – 9: 40

Zaj. korekcyjno – kompensacyjne

I – III gr4

Zawierucha Beata

Czwartek

12:45 – 13:30

Zaj. korekcyjno – kompensacyjne

I – III gr5

Skrobek Anna

Wtorek

11:40 – 12.25

Zaj. korekcyjno – kompensacyjne

I – III gr6

Skrobek Anna

Czwartek

12:45 – 13:30

Zaj. korekcyjno – kompensacyjne

 I – III gr7

Gałka Marta

Czwartek

12:45 – 13:30

Zaj. korekcyjno – kompensacyjne

IV – VIII gr1

Kurek Mariola

Czwartek

14:35 – 15:20

Zaj. korekcyjno – kompensacyjne

 IV – VIII gr2

Zawierucha Beata

Środa

14:35 – 15:20

Zaj. korekcyjno – kompensacyjne

 IV – VIII gr3

Ziółkowska – Pinkosz Renata

Wtorek

13:45 – 14:30

Zaj. korekcyjno – kompensacyjne

IV – VIII gr4

Ziółkowska – Pinkosz Renata

Czwartek

13:45 – 14:30

Zaj. korekcyjno – kompensacyjne

 IV – VIII gr5

Gałka Marta

Czwartek

13:45 – 14:30

 

 

Na zajęciach koła przyrodniczego w roku szkolnym 2017/18 poruszamy następujące zagadnienia:

 

1. Stany skupienia i ich zmiany.

 

2. Zjawiska fizyczne zachodzące w wodzie.

 

3. Ruch i jego rodzaje.

 

4. Ciśnienie atmosferyczne i hydrostatyczne.

 

5. Elektrostatyka.

 

6. Prąd elektryczny.

 

7. Światło.

 

8. Dźwięk.

 

 

 

 Projekt "Żyj zdrowo i kolorowo"  koszykarskie konfrontacje rodzinne.

 

   

 

 Projekt "Żyj zdrowo i kolorowo"  koszykarskie konfrontacje rodzinne. Budowa boiska sportowego oraz ogrodzenia na gminnej działce nr 24/1 został  współfinansowany ze środków Unii Europejskiej  za pośrednictwem Lokalnej Grupy Działania Dobra Widawa w ramach działania 413 Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju dla małych projektów, tj. operacji, które nie odpowiadają warunkom przyznania pomocy w ramach działań Osi 3 ale przyczyniają się do osiągnięcia celów tej osi.