Plakat z ofertą zdjęć firmy MAWI

Informujemy,  że w naszej szkole działa Szkolny Klub Sportowy. Popularne sks-y odbywają się w następujące dni:

KLASY II (chłopcy i dziewczęta)

wtorek godz. 8.50-9.40

KLASY III (chłopcy i dziewczęta)

poniedziałek godz.12.40-13.30

KLASY  IV-VI (dziewczęta)

wtorek  godz. 14.25-15.45

KLASY IV-VI (chłopcy)

środa godz.13.30-14.50

czwartek  godz. 14.25-15.45

Zajęcia prowadzi nauczyciel wychowania fizycznego Filip Potycz

KONKURS FOTOGRAFICZNY I GRAFIKI KOMPUTEROWEJ

„JESIENNE DRZEWO”

Organizatorem konkursu jest Szkoła Podstawowa nr 2 im. M. Konopnickiej w Sycowie

Cele konkursu:

- kształtowanie wyobraźni uczniów poprzez tworzenie pracy na określony temat

- budzenie zainteresowania fotografią i grafiką komputerową

- rozwijanie wrażliwości estetycznej

Regulamin konkursu:
Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas I-VI szkół podstawowych gminy Syców. Odbywać się będzie w dwóch dziedzinach: Fotografia i Grafika Komputerowa oraz w dwóch kategoriach:

1-      kl. I-III

2-      kl. IV-VI

Fotografia

• Uczestnicy mają za zadanie samodzielne wykonanie fotografii jesiennego drzewa. Praca powinna być wykonana przez jednego autora.
  • Wydrukowane lub wywołane zdjęcie (format dowolny) należy dostarczyć do organizatora.
  • Zdjęcie powinno być zatytułowane.

Grafika komputerowa:

• Uczestnicy mają wykonać pracę samodzielnie przy pomocy dowolnego edytora grafiki. Praca powinna być wykonana przez jednego autora.

Rysunek nie może zawierać żadnych gotowych elementów cudzego autorstwa, takich jak cliparty lub zeskanowane ilustracje.

• Plik (lub pliki uczniów) należy zapisać na płycie CD lub DVD. Każdy plik należy nazwać wg wzoru: kategoria_szkoła uczestnika_imię i nazwisko autora pracy, np. 1_sp2sycow_jan_kowalski_jpg

Każdy uczestnik może zgłosić jedną pracę w każdej dziedzinie. Prace, płyty CD lub DVD wraz
z wypełnioną kartą zgłoszenia należy dostarczyć do organizatora do 30 listopada 2016r.
Oceny dostarczonych prac dokona powołana przez organizatora Komisja w dniu 5 grudnia 2016r. Wyniki oraz informacje o sposobie przekazania nagród zostaną ogłoszone 6 grudnia 2016r. na stronie internetowej szkoły oraz pocztą elektroniczną na adres podany na karcie zgłoszenia. Nadesłanie prac na konkurs jest jednoznaczne ze zgodą na publikacje danych osobowych oraz prezentację pracy na stronie internetowej szkoły.

KARTA UCZESTNIKA KONKURSU

KONKURS  WIEDZY  O  ŚWIATOWYCH   DNIACH MŁODZIEŻY  ZE  ŚW.  JANEM   PAWŁEM  II

Regulamin konkursu:

1. Konkurs adresowany jest do uczniów z klas IV – VI.
  2. Konkurs ma charakter indywidualny.
  3. Konkurs podzielony jest na dwa etapy:
  • I etap – z wiedzy ogólnej o ŚDM nawiązując do św. Jana Pawła II (materiały dostępne u katechetów)
  • II etap – z wiedzy szczegółowej o ŚDM nawiązując do św. Jana Pawła II (materiały dostępne u katechetów)
  1. Zapisy na konkurs u katechetów do piątku (28 października).
  2. Data konkursu: I etap 8 listopada  (wtorek)
  3. Dla laureatów  w konkursie przewidziane są nagrody.
  4. Cele konkursu: popularyzacja wiedzy  o Światowych Dniach Młodzieży, promocja światowych Dni Młodzieży wśród uczniów szkół podstawowych.
  5. Organizatorzy: ks. Michał Słociński, p. Ania Cieluch,
    s. Barbara Masewicz

KONKURS DLA UCZNIÓW Z KLAS I-III „MÓJ NAJPIĘKNIEJSZY ANIOŁ”

Zachęcamy wszystkie dzieci do wykonania wspólnie z rodzicami własnej figurki ANIOŁA. Format i materiały użyte do wykonania pracy dowolne. Za udział w konkursie przewidziane są nagrody.

1. Konkurs adresowany jest do uczniów z klas I-III
  2. Gotowe figurki Aniołów przynosimy do biblioteki szkolnej
    (w godzinach otwarcia) do dnia 7 listopada (poniedziałek)
  3. Prosimy o podpisanie prac (IMIĘ, NAZWISKO, KLASA)