• Zmień kontrast
  • Czcionka
Jesteś tutaj:Start / Aktualności

Miasteczko Ruchu Drogowego

Na szkolnym boisku trwa montaż Miasteczka Ruchu Drogowego, które nasza szkoła wygrała w konkursie Fundacji PZU.

SUPERKODERZY w akcji...

W bieżącym roku szkolnym grupa uczniów naszej szkoły realizuje program SUPERKODERZY- pogromcy języków, język niemiecki.

Zajęcia rozpoczęły się od zbudowania mBotów, które zostały zakupione za środki z grantu  Fundacji Orange.

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

28 września  obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Dzień ten przebiegał pod hasłem „Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają”. Celem akcji było propagowanie zabawowej formy nauczania-uczenia się matematyki.

Klasy szóste na XXI Dolnośląskim Festiwalu Nauki

24 września 2018r. grupa uczniów klas szóstych wzięła udział w warsztatach pod intrygującym tytułem "Symulować nie tylko ból brzucha".

Dodatkową atrakcją była przejażdżka kolejką linową Politechniki Wrocławskiej Polinka.