Piknik Rodzinny z Językiem Niemieckim

Już po raz piąty nasza szkoła współorganizowała Piknik Rodzinny z Językiem Niemieckim, który odbył się w sobotę, 3 czerwca w Parku Miejskim w Sycowie. Imprezie patronował Konsulat Generalny RFN i Burmistrz Miasta i Gminy Syców. Na Pikniku gościliśmy byłą prezes Stowarzyszenia Nauczycieli Języka Niemieckiego, panią Małgorzatę Urlich Kornacką, Burmistrza MiG Syców, Starostę Oleśnickiego oraz dyrektorów sycowskich szkół i przedszkoli. Przedszkolaki oraz uczniowie wszystkich szczebli edukacji mieli możliwość sprawdzenia swoich umiejętności językowych rozwiązując zadania na kolorowych stacjach. Piknik uatrakcyjniały występy dzieci z sycowskich przedszkoli. Ponieważ tegoroczna impreza nosiła tytuł „FIT i DEUTSCH, FIT IN SPORT”, pracownicy AromaFit przygotowali konkurencje sportowe oraz stoisko z dietetycznymi koktajlami i sałatkami. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy pomogli nam zorganizować sobotni piknik.