NADZIEJA ZAMIAST KWIATKA

Z okazji święta Edukacji Narodowej w naszej szkole odbyła się niecodzienna akcja charytatywna „Nadzieja zamiast kwiatka”. Uczniowie zamiast kupować kwiaty, słodycze dla nauczycieli wrzucali pieniądze do skarbonki ustawionej na holu głównym szkoły.

Niewiele trzeba zrobić, aby dać komuś chwile szczęścia.

Dziękując za Państwa wrażliwość na potrzeby innych, pozytywną odpowiedź i wsparcie akcji „Nadzieja zamiast kwiatka” chcemy z radością poinformować, że z okazji Święta Edukacji Narodowej zebraliśmy 1320zł!!!

Wierzymy w ludzi, dla których „dziękuję” i satysfakcja z niesienia pomocy, jest wystarczającym powodem, by działać. Jeszcze raz dziękujemy! Pieniądze zostaną wpłacone na skarbonkę naszej szkoły w fundacji Siepomaga i przekazane najbardziej potrzebującej osobie, po konsultacji z Samorządem Uczniowskim. Skarbonka wirtualna https://www.siepomaga.pl/sp-2sycow gdzie nadal można wpłacać pieniądze, a także wysłać sms-a na numer 72365 o treści SIEPOMAGA.